Najnowsze wydarzeniaAktualności

Text Size

Rusza projekt „Bon - apetyt na rozwój!”

Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp.  z o.o. jako partner projektu zaprasza do udziału w projekcie „Bon - apetyt na rozwój!” skierowanym do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób samozatrudniowych z terenu województwa łódzkiego.

Wsparcie polega na przyznaniu bonów rozwojowych, które przedsiębiorca będzie mógł przeznaczyć na przeszkolenie swoich pracowników i siebie. Bony wykorzystane na szkolenia, kursy i studia podyplomowe dofinansowane będą nawet do 80% wartości usługi (maksymalnie do 3 000 zł wraz z wkładem własnym na jednego pracownika).
 

Więcej szczegółów w załączonej ulotce POBIERZ

 

BKPPT Sp. z o.o. na Dniach Bełchatowa 2015

image

Wybieracie się na Dni Bełchatowa 2015 ?? My tam będziemy !! Szukajcie nas w niedzielę 28.06.2015r., a otrzymacie słodką niespodziankę :) Do zobaczenia !

Konkurs na inwestycję w B+R przedsiębiorstw

image

Drodzy Przedsiębiorcy, pod koniec lipca rusza konkurs w ramach działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Będzie można uzyskać wsparcie na tworzenie lub rozwoju centrów badawczo-rozwojowych w przedsiębiorstwach. Więcej szczegółów już wkrótce.

CSR - Doradztwo w zakresie Społecznej odpowiedzialności biznesu

image

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR - z ang. Corporate Social Responsibility) to współczesna koncepcja zarządzania firmą, która uwzględnia m.in. aspekty społeczne i środowiskowe w procesie podejmowania decyzji biznesowych. Strategiczne podejście do tego zagadnienia, odpowiedni dobór i zintegrowanie działań CSR-owych z podstawową działalnością firmy przynoszą najlepsze długookresowe efekty. Rezultaty te mogą być obserwowane w wielu obszarach - od lepszego zarządzania ryzykiem począwszy poprzez budowanie  lojalności klientów, kontrahentów i pracowników po zwiększenie efektywności działania przedsiębiorstwa czy wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych produktów bądź usług.

Czytaj więcej...

Kontakt z nami

image

Zeskanuj powyższy kod QR i zapisz wizytówkę

Godz. pracy: 

  • Pon-Pt: 08.00 do 16.00 
  • Sobota, Niedziela: Nieczynne

Adres

Bełchatowsko Kleszczowski Park 
Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
ul.Ciepłownicza 5, 97-400 Bełchatów

Email

bkppt@ppt.belchatow.pl

Telefon

+48 533 770 443

REGON: 592271246, NIP: 769-20-18-378

KRS: 0000199407

Prolil Facebook

BKPPT sp. zo.o.