Konstrukcje stalowe
tel: 781 828 380

image

Produkujemy

image

Obrabiamy

image

Transportujemy i montujemy

W ramach tego działu proponujemy Państwu wykonywanie, dostawę i montaż konstrukcji stalowych wraz z zabezpieczeniami antykorozyjnymi, ogniochronnymi itp. Posiadamy własną wytwórnię o łącznej powierzchni ok. 1000 m2, zdolną wytworzyć do 50 ton konstrukcji stalowych miesięcznie.

PRODUKUJEMY
Wykonujemy konstrukcje stalowe z materiałów własnych bądź powierzonych przez klienta - w tym: belki, ramy, słupy, kratownice, ruszty, barierki, konstrukcje szkieletowe, zbiorniki, zasobniki, silosy, dźwigary i inne.


WYKONUJEMY ZABEZPIECZENIE ANTYKOROZYJNE KONSTRUKCJI STALOWYCH
Śrutujemy, odtłuszczamy, malujemy (farbami podkładowymi, ogniochronnymi, międzywarstwowymi i nawierzchniowymi), nakładamy środki gruntujące, galwanizujemy.


TRANSPORTUJEMY I MONTUJEMY
Transportujemy i montujemy konstrukcje własne i powierzone oraz metalowe obudowy dachów i ścian przy użyciu własnych środków transportu oraz z wykorzystaniem własnego sprzętu (m.in. dźwigów, żurawi, zwyżek).


Posiadamy:
- wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel,
- zaplecze techniczne, a w nim odpowiedni sprzęt komputerowy i oprogramowanie CAD oraz wielkoformatowymi urządzeniami poligraficznymi, co pozwala na znaczne oszczędności czasu, np.
w przypadku zmian projektowych przesyłanych drogą elektroniczną,
- sprzęt do produkcji  maszyn i urządzeń dla przemysłu przetwórstwa stali, przecinarki taśmowe, wiertarki, wypalarki do cięcia plazmowego, urządzenia do spawania   i cięcia, urządzenia dźwigowe oraz wiele innych profesjonalnych i niezawodnych maszyn, urządzeń i narzędzi.

Konstrukcje stalowe

Produkujemy, obrabiamy, transportujemy i montujemy